Üyelerimizin Faydalandığı Tüm Hizmetler

Otomobilinizin derdi bizim, keyfi sizin! Yönetiyor, sorguluyor, takip ediyor, size indirimler sağlıyor ve kapınızda şoför hizmetleri ile size zaman kazandırıyoruz.

Araç Marka Danışmanlığı

Hangi marka ve model araç alacağınıza bir türlü karar veremiyor musunuz? İhtiyacınıza uygun otomobili bulmakta zorlanıyor musunuz? Otomobil satıcılarının yönlendirmelerinden aklınız mı karışıyor? Arabamlailgilen.com yeni bir araç alımı yaparken ihtiyaçlarınıza en uygun aracı belirler, rakip marka ve modellere göre ilginizi çeken araçların güçlü ve zayıf yönlerini size özel raporlar. Otomobil alırken aklınızda tek bir soru işareti kalmaması için çalışır.

Trafik Sigortanızın Takibi

Zorunlu Trafik Sigortanızın bitiş tarihini sizin için takip ederiz. Öncesinde sizi bilgilendiririz. Trafik sigortanız bitmeden özel fiyat avantajlarıyla yenilenmesi için sizin için kıyaslamalı teklifler alır ve en uygun olanı seçebilmeniz için rekabetçi olan en az üç teklifi değerlendirmenize sunarız.

Motorlu Taşıtlar Vergilerinizin Takibi

Arabamlailgilen.com üyelerimiz Ocak ve Temmuz aylarındaki vergi ödeme dönemlerinde özel olarak bilgilendirilirler. Araçları için hangi miktarda MTV ödeyecekleri, tahakkuk eden vergi tutarı ile araçlarının kasko bedeli arasındaki avantaj farkları uzmanlarımız tarafından özel olarak hesaplanır.

İspark Plaka Borç Takibi

İSPARK, çok amaçlı EL TERMİNALLERİ vasıtasıyla, otoparklarını kullanan araçların park etme bilgilerini (tarih, saat ve ücret bazında) anlık olarak kayıt altına almaktadır. Park ücreti ödemeyen veya kaldığı süreden eksik ödeyen araç sahipleri hakkında da; yasal takip başlatılmakta, bu durumda otopark ücretine ek olarak icra masrafları, faiz ve icra vekâlet ücreti ödemek zorunda kalınmaktadır. Arabamlailgilen, otomobilinizin park cezalarını dönemsel takip eder ve cezanız varsa size raporlar. Bu sayede sürpriz ekstra cezalarla karşılaşmaz ve ummadığınız bir zamanda icra takibine maruz kalmazsınız.

Trafik Cezalarınızın Yönetimi

Arabanızı satarken farkına vardığınız, faiziyle birlikte büyüyen sürpriz trafik cezalarının nasıl can sıkıcı olduğunu bilirsiniz. Haberiniz olmadan plakanıza kesilen cezaları anında sizinle paylaşırız. Tüm trafik cezalarını plaka bazında takip ediyor ve dönemsel olarak size raporluyoruz. Sürpriz cezalarla karşılaşmanızı önlüyoruz.

Araç Muayenesinin Takibi

Aracınızın muayene dönemini takip ediyor ve size özel bilgilendirme yapıyoruz. Adresinize en yakın muayene istasyonundan uygun olduğunuz bir güne randevu alıyor ve e-mail yoluyla sizi bilgilendiriyoruz. Uzman filo yöneticilerimiz sayesinde araç muayenenizin süresini asla geçirmezsiniz ve ceza alma riskinden kurtulursunuz.

OGS Geçiş Cezalarınızın Takibi

Aracınıza ait OGS cihazının geçiş dönemlerini kontrol eder ve olası hatalardan kaynaklanmış kaçak geçişleri size raporlarız. Bunun size faydası, birikecek ve faiziyle katlanacak OGS geçiş cezalarını önceden tespit etmeniz olacaktır.

Ehliyet Ceza Puanlarınızın Takibi

Ehliyetinize kesilen, birikmiş tüm ceza puanlarını takip eder ve size raporlarız. Ceza puanlarınız yüzünden ehliyetinize 6 ay boyunca el konulma riskini önleriz.

Ücretsiz Şoförlü Araç Bakımı

Arabamlailgilen, kişisel aracınızı evinizden veya iş yerinizden aldırarak serviste bakımını yaptırır, başında bekler ve işlemleriniz bittiğinde, aracınızı size güvenle teslim eder. Siz trafikte ve servislerde zamanınızı boşa harcamazsınız. Üstelik uzmanlarımız aracınızla ilgili yapılacak bakım, onarım işlem ve maliyetlerini teknik olarak serviste beklerken inceler ve gereksiz maliyetlerle karşılaşmanızı engelleyerek, sizi anında bilgilendirir.

Ücretsiz Şoförlü Lastik Değişimi

Arabamlailgilen, kişisel aracınızı evinizden veya iş yerinizden aldırarak lastik servisinde lastik değişimlerini ve rot balans ayarlarını yaptırtır, başında bekler ve işlemleriniz bittiğinde, aracınızı size güvenle teslim eder. Bu hizmetimiz sayesinde yaz sonunda KAR lastik montajlarınızı, kış sonunda YAZLIK lastik montajlarınızı tam zamanında yaptırabilir ve hem güvenli, hem de konforlu araç sürüşünüzden asla ödün vermezsiniz.

Ücretsiz Şoförlü Araç Muayenesi

Arabamlailgilen, kişisel aracınızı evinizden veya iş yerinizden aldırarak araç muayenesini yetkili TÜVTÜRK istasyonlarında güvenle yaptırır ve aracınızı size teslim eder. Bu işleminiz için nerede ise bir şoförümüz tam gün sizin için çalışır. İsterseniz aracınızın muayene öncesi ön hazırlık ve kontrolleri serviste yaptırılır ve aracınızın muayeneden ilk seferde ve sorunsuz geçmesi sağlanır.

Servis Maliyet Analizi

Arabanız serviste ve sizden çıkarılan maliyet için onay mı isteniyor? Arabamlailgilen uzmanları teknik olarak servisinizle görüşür, garanti kapsamı ve sigorta süreçlerinizi sorgular, proforma fatura üzerinden verilen hizmetlerin parça referanslı piyasa sorgulamalarını yapar. Gerekirse alternatif hizmet ve parça yönlendirmeleri ile aracınızın onarım veya bakım maliyetlerinin düşürülmesini sağlar. Arabamlailgilen sizi düşünerek sizin yerinize teknik fatura kontrollerini gerçekleştirir. Size güvenle servise onay vermek kalır.

Kasko Sigortanızın Takibi

Aracınıza gelen tüm zararları limitleri dâhilinde karşılayan, karşı tarafa verdiğiniz zararları da yine limitleri dâhilinde üstlenen kasko sigortanızın takibini birebir yaparız. Kasko sigortanız bitmeden sizi bilgilendiririz. Binlerce araçlık bir filoyu yönetmemiz nedeniyle sahip olduğumuz satın alma gücünü kasko sigorta yenilemenizde sizin için kullanırız. En cazip fiyatlı ve en geniş kapsamlı kasko sigortası tekliflerini değerlendirir, en az üç teklifi değerlendirmenize sunarız.

Üyelerimize Özel Seminerler

Güvenli araç kullanma tekniklerini öğrenmek ister misiniz? Sigorta poliçelerinde dikkat etmeniz gereken noktaları biliyor musunuz? Lastik seçimini nasıl yapmalısınız? Aracınız dizel veya turbo motorluysa düşük yakıt sarfiyatı için kullanma tarzınız nasıl olmalı? Bu değerli bilgiler sayesinde daha güvenli ve huzurlu bir şekilde aracınızı kullanacaksınız. Yılda iki kere gerçekleştirdiğimiz seminerlerimize sadece üyelerimizi davet ediyoruz.

2.El Değeri Raporlama

Aracınızın en doğru piyasa fiyatını sizin için takip eder ve size düzenli olarak raporlarız. Eski arabanızı satmayı mı düşünüyorsunuz? Doğru fiyatı bulmakta zorlanıyor musunuz? Arzu ederseniz sadece üyelerimize duyurarak, aracınızı en hızlı ve garantili şekilde, en yüksek fiyattan satmanıza yardımcı oluruz. Size garantili para kazandırırız.

7/24 Acil Destek Hattı

Bir telefonla bize hemen ulaşabilirsiniz. 24 Saat aracınız hakkında her konuda size destek veririz. Servis ihtiyacınız mı var? Kaza mı yaptınız? Hasar raporumu dolduracaksınız? Çekici mi istiyorsunuz? Ne yapacağınızı nasıl adım atacağınızı bilmiyor musunuz? Kaza ve kriz anında canlı olarak uzmanından destek alın, her zaman sigorta ve garanti kapsamında kalın. Olay yerinin resmini çekip bize hemen gönderin. En doğru yönlendirmeleri canlı olarak alın.

Ücretsiz Çekici

Arabamlailgilen.com, bir kaza sonrası üye araçlarının en yakın anlaşmalı servisimize çekilmesini sağlar. Hızlı, kolay ve protokolsüz bir şekilde aracınız bulunduğu yerden alınır.

Ücretsiz Yedek Araç

Arabamlailgilen.com üyeleri bir günü aşan bakım ve mekanik arıza onarımlarında ve kazalı araçlarının onarımlarında anlaşmalı servislerimizden ücretsiz ikame araç hizmetinden yararlanırlar.

Şehirlerarası Araç Nakil Hizmeti

Özel şoför ve çekicilerimiz, aracınızın şehirlerarası naklini yapmak isterseniz size kolayca hizmet verir. Hemen bize ulaşın ve size özel tarifelerimizden yararlanarak aracınızı garantili bir şekilde nakledin.

Özel Şoför Kiralama Hizmeti

Güvenilir ve kaliteli özel şoförlük hizmetini üyelerimize sunmaktayız. Günlük veya dönemsel şoför ihtiyaçlarınızda Arabamlailgilen’in özel eğitimli şoförlerinden faydalanabilirsiniz. Hemen bizi arayın size özel tarifelerimizden yararlanarak özel şoförünüzü kullanmaya başlayın.

Şoförlü Araç Kiralama Hizmeti

Özel bir organizasyonunuz varsa, şoförlü araç hizmetlerimizden yine sadece üyelerimiz yararlanabilir. Lüks ve kaliteli araçlarımızla size en iyi hizmeti en uygun fiyatlarla vermeye hazırız. Hemen bizi arayın size özel tarifelerimizden yararlanarak özel şoförlü aracınızı kullanmaya başlayın.

Ücretsiz Evinizde 2.El Araç Ekspertizi

Kullandığınız aracı satmak mı istiyorsunuz? Aracınızı inceleyen galeriler size sürekli farklı fiyatlar verip, aracınızın farklı noktalarında hasarlar olduğunu, aracınızın orijinal olmadığını mı söyleyip duruyorlar? Kafanız iyice karışmış durumda mı? Öyleyse, hemen bizi arayabilirsiniz. Uzmanlarımız arzu ettiğiniz adrese gelerek, aracınızı inceler ve size en doğru 2.el ekspertiz raporunu hazırlar. Aracınızı en hızlı ve garantili şekilde en yüksek fiyattan satmanıza yardımcı oluruz. Size garantili para kazandırırız.
Lütfen aracınızla ilgili ihtiyaç duyduğunuz şoförlü hizmet taleplerinizde size özel teklifimizi sunabilmemiz için, bizimle hemen iletişime geçiniz. Arabamlailgilen, Araç Muayene Hizmeti, Servis bakım işlemleri ve lastik değişim işlemleri için aracınızı özel şoförleri ile ev veya iş yerinizden alarak, sizlere yerinde hizmetler sunmaktadır.

Şimdi Teklif İsteyin!
 • İspark aracınızla ilgili icra takibi başlatıyor ve sizin haberiniz bile yok mu? Sürprizlerle karşılaşmayın!

  Operasyon Ekibi, Arabamlailgilen

 • Yıllardır binlerce araçlık şirket filosu yönetiyoruz, şimdi sıra sizin aracınızda.

  Dilek S. AYAN, Arabamlailgilen

 • 2000 Yılında, Hollanda - Türk ortaklı kurulan Türkiye'nin ilk filo yönetim şirketi.

  Fleet Manager Turkey, FMT

 • Üye oldum, aracımı kaydettim, otomobilimle ilgili hiçbir şeyi düşünmüyorum.

  Fatma TANNER, Arabamlailgilen Üyesi

 • Otomotiv sektörünün sunduğu tüm hizmet ve ürünlerden avantajlı faydalanıyorum.

  Melek TAN, Arabamlailgilen Üyesi

 • Kaza da yapsam, yolda da kalsam, artık 24 saat arayabileceğim bir uzmana sahibim.

  Yakup AKYOL, Arabamlailgilen Üyesi

 • Kurumsal filo yönetimindeki tecrübemizi, kişisel araç sahiplerinin hizmetine sunuyoruz.

  Fleet Manager Turkey, FMT

 • Kapımda hizmetlerle servislerde, muayenelerde, trafikte artık zaman harcamıyorum.

  Yurdagül KAYMAK, Arabamlailgilen Üyesi

 • Kişisel araç sahiplerinin hayatlarını kolaylaştıran, zaman ve para kazandıran site.

  Halit BOLKAN, Automotorsport Dergisi

 • Siz zamanınızı sevdiklerinize ayırın, otomobilinizin her şeyi ile ilgilenenler var.

  Yener GÜLÜNAY, Güsem

 • rsm
 • rsm
 • rsm
 • rsm
 • rsm
 • rsm
 • rsm
 • rsm
 • rsm
 • rsm
guvenlik