Nasıl Üye Olacaksınız?

Yılda bir kez üye olun, araç bilgilerinizi kaydedin ve otomobilinizle ilgili hiçbir konuyu artık düşünmeyin.

Arabamlailgilen.com üyesi olmak çok kolaydır. Tek yapmanız gereken üyelik bölümünden ihtiyaç duyduğunuz hizmet paketini hemen seçmektir. Ödemenizi belirtilen şekilde yaptığınızda Arabamlailgilen.com exclusive üye kartınız adresinize gönderilecektir.

Kartınızın size ulaşmasını takiben sunduğumuz özel imkânlardan gönül rahatlığıyla faydalanmaya başlayabilirsiniz. Öncelikle üye profil sayfanızda gerekli olan araç bilgilerinizi bir kere ve doğru şekilde girmeniz gerekmektedir. Sisteme kişiler üye olur ve kartınız arabanız olduğu sürece, sisteme üye olduğunuz sürece size özeldir.

Bir süre sonra aracınızı satabilir ve farklı bir araç alabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey üye profil sayfanızda yeni aldığınız araç bilgilerini güncellemektir. Bu sayede tüm hizmetlerimizi yeni aracınız için de aynen almaya devam edersiniz. Siz hangi araç bilgilerini sisteme girerseniz Arabamlailgilen o araçla ilgilenir.


Arabamlailgilen.comexclusive üye özel kartına sahip olduğunuzda aşağıda belirtilen ve satın aldığınız paket kapsamı ile sınırlı olan birçok özel hizmeti “üyelik süreniz içinde” dilediğiniz zamanda kullanma hakkına sahip olacaksınız.
 1. Aracınızın muayene işlemlerinin sizin adınıza yapılması.
 2. Aracınızın periyodik bakıma sizin adınıza götürülmesi.
 3. Aracınızın yazlık veya kışlık lastiklerinin değiştirilmesi.
 4. Aracınıza ev veya iş yerinizde 2.el ekspertizi yapılması.
Bunun dışında, aşağıdaki hizmetlerden de hiçbir bedel ödemeden faydalanacaksınız.


Marka Danışmanlığı: Hangi marka ve model araç alacağınıza bir türlü karar veremiyor musunuz? İhtiyacınıza uygun otomobili bulmakta zorlanıyor musunuz? Otomobil satıcılarının yönlendirmelerinden aklınız mı karışıyor? Arabamlailgilen.com yeni bir araç alımı yaparken ihtiyaçlarınıza en uygun aracı belirler, rakip marka ve modellere göre ilginizi çeken araçların güçlü ve zayıf yönlerini size özel raporlar. Otomobil alırken aklınızda tek bir soru işareti kalmaması için çalışır.


Servis Maliyet Analizi: Arabanız serviste ve sizden çıkarılan maliyet için onay mı isteniyor? Arabamlailgilen uzmanları teknik olarak servisinizle görüşür, garanti kapsamı ve sigorta süreçlerinizi sorgular, proforma fatura üzerinden verilen hizmetlerin parça referanslı piyasa sorgulamalarını yapar. Gerekirse alternatif hizmet ve parça yönlendirmeleri ile aracınızın onarım veya bakım maliyetlerinin düşürülmesini sağlar. Arabamlailgilen sizi düşünerek sizin yerinize teknik fatura kontrollerini gerçekleştirir. Size güvenle servise onay vermek kalır.

İspark Plaka Borç Takibi: İSPARK, çok amaçlı EL TERMİNALLERİ vasıtasıyla, otoparklarını kullanan araçların park etme bilgilerini (tarih, saat ve ücret bazında) anlık olarak kayıt altına almaktadır. Park ücreti ödemeyen veya kaldığı süreden eksik ödeyen araç sahipleri hakkında da; yasal takip başlatılmakta, bu durumda otopark ücretine ek olarak icra masrafları, faiz ve icra vekâlet ücreti ödemek zorunda kalınmaktadır. Arabamlailgilen, otomobilinizin park cezalarını dönemsel takip eder ve cezanız varsa size raporlar. Bu sayede sürpriz ekstra cezalarla karşılaşmaz ve ummadığınız bir zamanda icra takibine maruz kalmazsınız.

Motorlu Taşıtlar Vergilerinizin Takibi: Arabamlailgilen.com üyelerimiz Ocak ve Temmuz aylarındaki vergi ödeme dönemlerinde özel olarak bilgilendirilirler. Araçları için hangi miktarda MTV ödeyecekleri, tahakkuk eden vergi tutarı ile araçlarının kasko bedeli arasındaki avantaj farkları uzmanlarımız tarafından özel olarak hesaplanır.Trafik Cezaları: Arabanızı satarken farkına vardığınız, faiziyle birlikte büyüyen sürpriz trafik cezalarının nasıl can sıkıcı olduğunu bilirsiniz. Haberiniz olmadan plakanıza kesilen cezaları anında sizinle paylaşırız. Tüm trafik cezalarını plaka bazında takip ediyor ve dönemsel olarak size raporluyoruz. Sürpriz cezalarla karşılaşmanızı önlüyoruz.Araç Muayenesi: Aracınızın muayene dönemini takip ediyor ve size özel bilgilendirme yapıyoruz. Adresinize en yakın muayene istasyonundan uygun olduğunuz bir güne randevu alıyor ve e-mail yoluyla sizi bilgilendiriyoruz. Uzman filo yöneticilerimiz sayesinde araç muayenenizin süresini asla geçirmezsiniz ve ceza alma riskinden kurtulursunuz.OGS Geçiş Cezaları: Aracınıza ait OGS cihazının geçiş dönemlerini kontrol eder ve olası hatalardan kaynaklanmış kaçak geçişleri size raporlarız. Bunun size faydası, birikecek ve faiziyle katlanacak OGS geçiş cezalarını önceden tespit etmeniz olacaktır.Ehliyet Ceza Puanları: Ehliyetinize kesilen, birikmiş tüm ceza puanlarını takip eder ve size raporlarız. Ceza puanlarınız yüzünden ehliyetinize 6 ay boyunca el konulma riskini önleriz.
Trafik Sigortanızın Takibi: Zorunlu Trafik Sigortanızın bitiş tarihini sizin için takip ederiz. Öncesinde sizi bilgilendiririz. Trafik sigortanız bitmeden özel fiyat avantajlarıyla yenilenmesi için sizin için kıyaslamalı teklifler alır ve en uygun olanı seçebilmeniz için rekabetçi olan en az üç teklifi değerlendirmenize sunarız.Kasko Sigortanızın Takibi: Aracınıza gelen tüm zararları limitleri dâhilinde karşılayan, karşı tarafa verdiğiniz zararları da yine limitleri dâhilinde üstlenen kasko sigortanızın takibini birebir yaparız. Kasko sigortanız bitmeden sizi bilgilendiririz. Binlerce araçlık bir filoyu yönetmemiz nedeniyle sahip olduğumuz satın alma gücünü sizin için kullanırız. En cazip fiyatlı ve en geniş kapsamlı kasko sigortası tekliflerini değerlendirir, en az üç teklifi değerlendirmenize sunarız.


Üyelerimize Özel Seminerler: Güvenli araç kullanma tekniklerini öğrenmek ister misiniz? Sigorta poliçelerinde dikkat etmeniz gereken noktaları biliyor musunuz? Lastik seçimini nasıl yapmalısınız? Aracınız dizel veya turbo motorluysa düşük yakıt sarfiyatı için kullanma tarzınız nasıl olmalı? Bu değerli bilgiler sayesinde daha güvenli ve huzurlu bir şekilde aracınızı kullanacaksınız. Yılda iki kere gerçekleştirdiğimiz seminerlerimize sadece üyelerimizi davet ediyoruz.


2.El Değerleri: Eski arabanızı satmayı mı düşünüyorsunuz? Doğru fiyatı bulmakta zorlanıyor musunuz? Aracınızın en doğru piyasa fiyatını sizin için takip eder ve buluruz. Aracınızı en hızlı ve garantili şekilde en yüksek fiyattan satmanıza yardımcı oluruz. Size garantili para kazandırırız.7/24 Exclusive Acil Destek Hattı: Bir telefonla bize hemen ulaşabilirsiniz. 24 Saat aracınız hakkında her konuda size destek veririz. Kaza mı yaptınız? Hasar raporumu dolduracaksınız? Çekici mi istiyorsunuz? Ne yapacağınızı nasıl adım atacağınızı bilmiyor musunuz? Kaza ve kriz anında canlı olarak uzmanından destek alın, her zaman sigorta ve garanti kapsamında kalın. Olay yerinin resmini çekip bize hemen gönderin. En doğru yönlendirmeleri canlı olarak alın.


Ücretsiz Çekici: Arabamlailgilen.com, bir kaza sonrası üye araçlarının en yakın anlaşmalı servise çekilmesini sağlar. Hızlı, kolay ve protokolsüz bir şekilde aracınız bulunduğu yerden alınır.
Ücretsiz Yedek Araç: Arabamlailgilen.com üyeleri bir günü aşan bakım ve mekanik arıza onarımlarında ve kazalı araçlarının onarımlarında anlaşmalı servislerimizden ücretsiz ikame araç hizmetinden yararlanırlar.Hemen Üye Olun
 • İspark aracınızla ilgili icra takibi başlatıyor ve sizin haberiniz bile yok mu? Sürprizlerle karşılaşmayın!

  Operasyon Ekibi, Arabamlailgilen

 • Yıllardır binlerce araçlık şirket filosu yönetiyoruz, şimdi sıra sizin aracınızda.

  Dilek S. AYAN, Arabamlailgilen

 • 2000 Yılında, Hollanda - Türk ortaklı kurulan Türkiye'nin ilk filo yönetim şirketi.

  Fleet Manager Turkey, FMT

 • Üye oldum, aracımı kaydettim, otomobilimle ilgili hiçbir şeyi düşünmüyorum.

  Fatma TANNER, Arabamlailgilen Üyesi

 • Otomotiv sektörünün sunduğu tüm hizmet ve ürünlerden avantajlı faydalanıyorum.

  Melek TAN, Arabamlailgilen Üyesi

 • Kaza da yapsam, yolda da kalsam, artık 24 saat arayabileceğim bir uzmana sahibim.

  Yakup AKYOL, Arabamlailgilen Üyesi

 • Kurumsal filo yönetimindeki tecrübemizi, kişisel araç sahiplerinin hizmetine sunuyoruz.

  Fleet Manager Turkey, FMT

 • Kapımda hizmetlerle servislerde, muayenelerde, trafikte artık zaman harcamıyorum.

  Yurdagül KAYMAK, Arabamlailgilen Üyesi

 • Kişisel araç sahiplerinin hayatlarını kolaylaştıran, zaman ve para kazandıran site.

  Halit BOLKAN, Automotorsport Dergisi

 • Siz zamanınızı sevdiklerinize ayırın, otomobilinizin her şeyi ile ilgilenenler var.

  Yener GÜLÜNAY, Güsem

 • rsm
 • rsm
 • rsm
 • rsm
 • rsm
 • rsm
 • rsm
 • rsm
 • rsm
 • rsm
guvenlik